Перевірте себе у виборчих списках!

3 липня 2019

Позачергові вибори народних депутатів України відбудуться 21 липня 2019 року.

Запрошуємо усіх мешканців Києво-Святошинського району проявити активність та звірити свої персональні дані, занесені до Державного реєстру виборців шляхом звернення до відділу ведення Державного реєстру виборців.

Особливо це стосується виборців:

-які досягли 18-річчя;
- колишніх військовослужбовців строкової та контрактної служби;
- громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
- громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;
- які змінили прізвище;
- які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Якщо на день виборів ви перебуватиме не за місцем реєстрації, для того, щоб обрати депутатів парламенту, потрібно змінити місце голосування.

Особливість парламентських виборів у тому, що у разі зміни місця голосування виборцю дадуть тільки бюлетень за партійними списками. Обидва бюлетені - і за мажоритарного кандидата, і за партію - отримають тільки ті виборці, які змінять місце голосування в межах "рідного" округу.

Якщо ви будете знаходитися за межами свого виборчого округу, ви отримаєте лише один бюлетень – для голосування за партійними списками.

При зверненні до відділу Державного реєстру виборців необхідно мати при собі документ, що підтверджує особу та громадянство виборця - паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України.

Останній день прийому заяв виборців відділом ведення Державного реєстру виборців - 15 липня.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області знаходиться за адресою:

проспект Перемоги, 126, м.Київ, кабінет 43, 3-й поверх (приміщення райдержадміністрації), 
тел. (044) 424-10-49

Графік роботи відділу: з 8:30 до 17:00, обідня перерва 13:00-13:30

До 21 липня 2019 року (включно) відділ ведення Державного реєстру виборців працює без вихідних.

Назад