Вітаємо з Міжнародним жіночим днем!

8 березня 2019
Шановні жінки!
 
Сердечно вітаємо Вас з Міжнародним жіночим днем – 8 березня! Ви – наші мами, сестри, бабусі, дружини та найкращі подруги.
 
Своєю підтримкою та вірою надихаєте нас на нові досягнення! Ви займаєте керівні посади та очолюєте важливі структури у різних галузях, працюєте на благо та розвиток не тільки нашої Херсонщини, а й всієї України! Ви стоїте на захисті наших кордонів, відважно відстоюєте незалежність держави на рівні з чоловіками та самовіддано допомагаєте військовим на фронті! Вам, витонченим і ніжним, під силу все! А у вашому чуйному серці немає місця байдужості – там лише любов і милосердя.
 
Ви поєднуєте в собі силу та ніжність, чуйність і вимогливість. Від вас залежить добробут і затишок у домі, які впливають і на завтрашній день країни.
 
Ми схиляємось перед вашою здатністю заради близьких йти на самопожертву. Адже саме ви оточуєте рідних людей любов’ю та увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов’язані з роботою і родиною, даруєте близьким спокій та щастя. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.
 
Дорогі наші жінки, у цей весняний святковий день бажаємо вам миру, добробуту і злагоди в оселях, міцного здоров’я, життєвої гармонії, невичерпної енергії та Божої благодаті.
 
Горенська сільська рада

Назад