Лось занесений до Червоної Книги

21 грудня 2017

Указ про внесення лося в Червону Книгу підписаний. Насправді за ці 10 місяців - з моменту прийнятого мною рішення заборонити полювання на цих тварин, ми пройшли складний шлях, щоб вийти на сьогоднішній наказ. Пережили колосальний опір, тиск, шантаж і брудну інформаційну компанію, де нас не хотіли чути", - повідомив міністр.

За його словами, після державної реєстрації цього указу мисливці не зможуть вбивати тварин, незважаючи на затверджені раніше ліміти.

"Я також розумію, що в Україні є тотальна проблема з браконьєрством. Навіть підвищені влітку цього штрафи за цей незаконний вид діяльності не вирішують повністю ситуацію, адже для того, щоб штрафи діяли, потрібно, щоб справи доводилися до кінця, а не розвалювалися в судах. Зоозахисники володіють ситуацією і розуміють про що я пишу. Деякі з справ за випадками браконьєрства, зафіксованих у цьому році, були просто закриті за відсутністю складу злочину", - повідомив Семерак.

Він вважає, що зараз потрібно удосконалити систему державної охорони флори і фауни, нагляду та контролю.

 

 
Остап Семерак
20 ч назад

Наказ про внесення лося до Червоної Книги підписано. Насправді за ці 10 місяців - з моменту прийнятого мною рішення заборонити полювання на цих тварин, ми пройшли складний шлях, щоб вийти на сьогоднішній наказ. Пережили колосальний супротив, тиск, шантаж і брудну інформаційну компанію, де нас не хотіли чути. На жаль.

Але я з тих, хто звик працювати на результат. Вчора я підписав наказ про включення лося до Червоної книги. Це означає, що після державної реєстрації мого нак…

Еще
Фото Остапа Семерака.
Фото Остапа Семерака.
 
264
 

Назад