Новини нашого району

 • Для забезпечення безпечного проїзду дорогами київщини проводиться ямковий ремонт

  22 лютого 2019

  Для забезпечення безпечного проїзду дорогами місцевого і державного значення у Київській області тривають роботи з аварійного ямкового ремонту. Такий ремонт є тимчасовим заходом для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього покриття від подальшого руйнування. При ліквідації ямковості враховуються погодні умови, температурний режим та відповідна технологія, що гарантує його тривалу якість.

 • У Києво-Святошинському районі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

  21 лютого 2019

  20 лютого, в День пам’яті Героїв Небесної Сотні, у Вишневому відзначили 5-ті роковини розстрілів на Майдані та вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Трагічні події пригадали й очільники Києво-Святошинського району – голова районної державної адміністрації Мирослава Смірнова та голова районної ради Вадим Гедульянов.

 • Відбувся семінар-нарада з питання запровадження надання житлових субсидій в готівковій формі

  19 лютого 2019

  15.02.2019 в управлінні соціального захисту населення Києво-Святошинської райдержадміністрації відбувся семінар-нарада з уповноваженими особами міських, сільських, селищних рад з питання запровадження надання житлових субсидій в готівковій формі відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 року № 62 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

 • У Києво-Святошинському районі 23 лютого відбудеться «Форум сім’ї»

  15 лютого 2019

  У Києво-Святошинському районі 23 лютого відбудеться «Форум сім’ї», де обговорять труднощі, з якими стикається сучасна сім’я та методи їх вирішення.

 • В КОДА розглянули програму підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей

  4 лютого 2019

  В Київській обласній державній адміністрації пройшла нарада з питань підтримки сім’ї та прав дитини під головуванням Олександра Терещука.

 • Кір може зупинити лише вакцинація: про ситуацію в Київській області

  29 січня 2019

  З початку 2019 року в Україні від кору померли п’ятеро людей, захворіли – 8,5 тисяч. Епідемію не оголошено, однак ситуація із захворюваністю в Київській області, як і по всій Україні, залишається досить непростою.

 • На території Київської області забезпечено стабільний рух транспорту

  24 січня 2019

  У зв’язку зі складними погодними умовами, Київський обласний міжвідомчий оперативний штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та небезпечних подій працює в цілодобовому режимі.

 • Шановні виборці! Перевірте свої дані у державному реєстрі виборців

  16 січня 2019

  Відділом ведення Державного реєстру виборців Києво-Святошинської районної державної адміністрації проводиться робота з виборцями та територіальною громадою, органами місцевого самоврядування, суб’єктами надання відомостей періодичного поновлення, яка направлена на виготовлення якісних та достовірних списків виборців, щоб кожна людина могла реалізувати своє право голосу на призначених виборах Президента України, що відбудуться 31 березня 2019 року.

 • Надходження до бюджетів ОТГ Київщини у 2018 році склали понад 429 млн грн.

  15 січня 2019

  Об’єднані територіальні громади Київської області демонструють перші позитивні результати. Так, у 2018 році надходження до бюджетів об’єднаних територіальних громад Київської області склали 429 млн 121 тис. 700 грн. У порівнянні з 2017 роком відсоток надходження коштів до бюджетів ОТГ збільшився в середньому на 24%.

 • Олександр терещук вручив сертифікати на земельні ділянки учасникам АТО

  27 грудня 2018

  Свідоцтва про право власності на землю отримали 200 учасників АТО та члени сімей загиблих захисників України. Сертифікати було вручено під час робочого візиту голови Київської облдержадміністрації Олександра Терещука до Білоцерківського району.