Для забезпечення належного руху дорогами Київщини задіяно 139 одиниць спецтехніки

18 листопада 2020

Дорожні служби Київщини впоралися з ускладненням погодних умов 17-18 листопада в повній мірі. Вони забезпечили належний проїзд автомобільними дорогами державного значення Київської області. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«Відучора, 17 листопада, Служба автодоріг області обробляє дороги протиожеледними матеріалами та чистить їх від снігу. Для виконання цих робіт задіяно 139 одиниць спеціальної техніки та 180 працівників. Дякую всім працівникам за відповідальне ставлення до роботи та створення безпечних умов для руху транспорту на Київщині», – зазначив очільник області.

Також він додав, що за вказаний період не виникало дорожньо-транспортних пригод, причиною яких стала б незадовільна метеорологічна ситуація.

Всього за два дні використали 2 218 тон піщано-соляної суміші, 451 тон чистої солі, 4,3 тис. л. паливно-мастильних матеріалів.

«Водіїв закликаємо під час негоди бути особливо пильними та максимально уважними, дотримуватися Правил дорожнього руху, звертати увагу на знаки та забезпечити безперешкодну роботу дорожньої техніки», – підкреслив голова Київської ОДА Василь Володін.

Повідомляє пресслужба КОДА.

 

Назад