Очільник Київщини Василь Володін: «За час епідемії коронавірусу точок доступу до кисню в лікарнях збільшили вдесятеро»

29 вересня 2020

Для лікарень Київської області придбали нові точки доступу пацієнтів до кисню. У десять разів збільшити їх кількість вдалось лише за кілька місяців.

Основні кроки в напрямі протидії поширенню хвороби голова ОДА Василь Володін озвучив журналістам сьогодні, 29 вересня, під час пресконференції.

«Для ефективної боротьби з коронавірусом важливо було оптимально консолідувати всі можливі зусилля і забезпечити госпітальні бази необхідним медичним обладнанням. За цей час встигли вдесятеро збільшити кількість точок доступу до кисню в лікарнях Київщини. Тепер їх 548. Окрім засобів захисту, за кошти обласного бюджету ми закупили 26 апаратів ШВЛ середнього класу, 13 аналізаторів газів крові з аналізом електролітів та пересувні рентген-діагностичних комплекси», – зазначив Василь Володін.

Очільник Київщини нагадав, що хворих на коронавірусну інфекцію приймають 11 госпітальних баз. Перепрофільовані лікарні розраховані на 1085 інфекційних ліжок.

Також він зупинився на тому, як на Київщині відбувається процес обстеження на коронавірусну інфекцію.

«Щоб збільшити кількість досліджень у лабораторних умовах, ми придбали три додаткові ПЛР-системи. Забір біоматеріалу для діагностики здійснює 37 бригад. У середньому кожна з них вже провела понад 365 тестувань», – наголосив голова ОДА.

Назад