З початку року ЦНАПи Київщини надали понад півмільйона послуг

29 жовтня 2020

За дорученням Міністерства цифрової трансформації України, з метою оперативного ухвалення управлінських рішень, щоквартально проводиться моніторинг діяльності центрів надання адміністративних послуг Київщини.

Так, нещодавно було підбито підсумки моніторингу діяльності ЦНАПів Київської області за результатами роботи протягом 9 місяців 2020 року. За цей період через ЦНАПи Київщини було надано близько 550 тис. послуг, у тому числі через міські, селищні центри – понад 390 тис. послуг.

Станом на 01.10.2020 у Київській області працюють 50 ЦНАПів, з яких: 24 – при райдержадміністраціях, 7 – при міськвиконкомах міст обласного значення, 3 – при міськвиконкомах міст районного значення, 4  – при виконкомах селищних рад, 2 – при виконкомах сільських рад та 10 – у об’єднаних територіальних громадах.

На території Київської області послуги Державної міграційної служби України з оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон можна отримати звернувшись до ЦНАПів Києво-Святошинської райдержадміністрації, Білоцерківської, Березанської, Броварської Славутицької, Переяславської, Бучанської, Боярської, Вишневої, Української міських рад, Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району, Шкарівської сільської ради Білоцерківського району. За 9 місяців 2020 року було надано близько 20,0 тис. паспортних  послуг.

З травня 2020 року у ЦНАПах розпочалась реалізація проєкту щодо забезпечення можливості фізичним особам віком від 14 до 18 років під час оформлення паспорта громадянина України вперше, зареєструватися у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків.  У Київській області до проєкту долучилось 12 ЦНАП.  Станом на 01.10.2020 року було надано 1293 таких послуги.

У рамках співпраці з регіональним сервісним центром МВС в Київській області у ЦНАПах Української міської ради (Обухівський та Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району) було запроваджено надання адміністративних послуг з видачі посвідчення водія (без складання іспитів) та державної реєстрації транспортних засобів (без огляду експерта).

Київська область приймала активну участь в усіх раундах відбору фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою», Компонент 2 «Підтримка для покращення якості надання адміністративних послуг» У зв’язку з державними карантинними заходами, спричиненими пандемією COVID-19, відтерміновано початок активної фази впровадження технічних завдань та візитів регіональних спеціалістів у громади до закінчення карантинних заходів, але співпраця продовжується дистанційно. ЦНАП Калинівської селищної ради Васильківського району, який є партнером Програми, розпочав роботу у тестовому режимі. До кінця поточного року планується відкриття ЦНАП у Дівичківській, Студениківській та Фурсівській ОТГ, які також є партнерами Програми.

 

Назад