Рятувальники провели профілактичний рейд

25 жовтня 2018

Нещодавно в Горенці відбулась пожежа в будинку, під час якої загинуло троє людей, серед них підліток 2005 року народження. У зв'язку з тим, 24 жовтня фахівці ДСНС разом з представниками виконавчої влади та національної поліції, у супроводі засобів масової інформації, провели рейд.
Аби унеможливити подібні пожежі зі смертельними наслідками рятувальники перевірили пічне опалення, стан електропроводки та інші засоби обігріву в оселях незахищених верств населення, а саме одиноких людей похилого віку, багатодітних родин, а також людей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Працівники ДСНС у кожному житловому будинку наголошували господарям про необхідність дотримання простих рекомендацій щодо безпечної експлуатації засобів опалення та розповідали як вберегти себе від можливої загрози виникнення пожеж. Фахівці ДСНС акцентували увагу громадян на пильності до стану електропроводки та необхідності догляду за своїми дітьми, особливо маленького віку. Для більш детального вивчення правил пожежної безпеки у побуті рятувальники вручили господарям тематичні буклети та брошури.
 

Назад